Ja sa e pasur është Bebe Rexha

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 19:13
Ja sa e pasur është Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha vijon të jetë e komentuar në mediat rozë për këngët dhe paraqitjet e saja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Por a e dini sa  e pasur është Bebe Rexha!

Nga fillimi i karrierës e deri më sot,  Bebe ka arritur që në llogarinë e saj bankare t’i arkëtojë më shumë se 5 milionë dollarë.

Image

(Kosova Sot Online)