Albina Kelmendi del pa grim, na befason me dukjen

  • E.K /
  • 01 December 2022 - 11:34
Albina Kelmendi del pa grim, na befason me dukjen

Këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi, është duke e shijuar kohët e fundit suksesin më të madhë në karrierën e saj muzikore, shkruan "Kosova Sot Online".

Kelmendi po pëlqehet mjaft shumë për intepretimin e saj.

Ajo, para pak kohësh është martuar.

Kelmendi, ka postuar një foto pa grim, ku duket bukur dhe thjeshtë.

(Kosova Sot Online)