Kejvina Kthella rrëfen çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë

  • E.K /
  • 01 December 2022 - 13:09
Kejvina Kthella rrëfen çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara, njohura dhe të dashura shqiptare, shkruan "Kosova Sot Online".

Kejvina ka treguar se cila ka qenë çmenduria më të madhe që ka bërë për dashurinë.

“Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj WhatsApp-in tim”, tha Kejvina.

“Po, kam qenë. Me lekë s’e kam mbajtur por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur dhe ka dy vite që ka ndodhur. Nuk ka zgjatur shumë”, tha ajo kur u pyet nëse ka qenë në një lidhje me dikë pa punë dhe që e ka ndihmuar financiarisht.

(Kosova Sot Online)