Beni Baksi dhe Bafte Shala publikojnë këngën 'Na na'

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 18:00
Beni Baksi dhe Bafte Shala publikojnë këngën 'Na na'

Në prag të festave të fundvitit dy këngëtaret e njohur të estradës Beni Baksi dhe Bafte Shala kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 


"Na na" mban titullin kënga dhe vjen përplot ritëm nga Beni dhe Bafte dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Dëgjim të këndshëm Beni Baksin dhe Bafte Shalen.

Premierë: "Na na"


(Kosova Sot Online)