Beniada Nishani tregon se çka ka bërë me parat e "Big Brother", "Do të blej një makinë"

  • E.K /
  • 02 December 2022 - 11:07
Beniada Nishani tregon se çka ka bërë me parat e

Beniada Nishani ka treguar çka ka bërë me parat që i ka marrë nga spektakli "Big Brother", shkruan "Kosova Sot Online".

Beniada ka treguar se nuk i ka shpenzuar të gjtha parat dhe se me ato para do të blej një veturë.

“I mora, i mora. Patjetër. Shumë korrekt. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë”, tha Beniada.

(Kosova Sot Online)