Vjollca Buqaj & Taulant Bajraliu publikojnë këngën 'Motër e vëlla'

  • A.P /
  • 02 December 2022 - 17:25
Vjollca Buqaj & Taulant Bajraliu publikojnë këngën 'Motër e vëlla'

Në prag të festave të fundvitit dy këngëtaret e njohur të estradës  Vjollca Buqaj dhe Taulant Bajraliu kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Motër e vëlla" mban titullin kënga dhe vjen përplot ritëm nga Vjollca dhe Taulanti dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Dëgjim të këndshëm 

Vjollca Buqaj & Taulant Bajraliu me këngën "Motër e vëlla"

(Kosova Sot Online)