Vjollca Robelli shkëlqen me paraqitjen e saj në 'EFG London Jazz Festival'

  • A.P /
  • 04 December 2022 - 15:18
Vjollca Robelli shkëlqen me paraqitjen e saj në 'EFG London Jazz Festival'

Këngëtarja e njohur Vjollca Robelli po shkëlqen në çdo paraqitje të saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Robelli së fundi bëri hapjen e "EFG London Jazz Festival 2023" dhe interpretoi disa këngë para një publiku të zgjedhur të cilët ishin prezent.

 

Me këtë rast organizatorët e festivalit kanë shkruar: 
Vjollca dhe grupi i saj prezantuan një mbrëmje të mrekullueshme të xhazit kosovar, me këngë që morën frymëzim nga trashëgimia dhe kultura e saj shqiptare ❤️

Image

(Kosova Sot Online)