Është nënë e tre fëmijëve, Arjola atraktive si një vajzë e re

  • E.K /
  • 05 December 2022 - 11:09
Është nënë e tre fëmijëve, Arjola atraktive si një vajzë e re

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, është bërë më e njohur dhe me e dashur pasi doli nga "Big Brother Vip", shkruan "Kosova Sot Online".

Arjola Demiri është nënë e tre fëmijëve, por duket si të ishte një vajzë e re.

Arjola ka postuar një fotografi, ku ka zbuluar stomakun dhe dekolten e saj.

(Kosova Sot Online)