Mozzik i bënë vetes dhuratë të veçantë

  • E.K /
  • 05 December 2022 - 12:50
Mozzik i bënë vetes dhuratë të veçantë

Mozzik, reperi i njohur i ka blerë vetit dhuratë luksoze dhe unike, shkruan "Kosova Sot Online".

Reperi, i ka blerë vetit një veturë luksoze.

Mozzik sipër fotos ka shkruar " Allahu është madhështor".

(Kosova Sot Online)