Ermal Fejzullahu sjell fotografi unike me gruan e tij

  • E.K /
  • 06 December 2022 - 09:21
Ermal Fejzullahu sjell fotografi unike me gruan e tij

Këngëtari, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana, janë ndër çiftet me të komentuara në showbizin shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Ermali ka postuar në "Instagram", një foto me bashkëshorten e tij, Ariana.

Të dy janë shfaqur të lumtur dhe të buzëqeshur.

(Kosova Sot Online)