Aurela Gaçe na "shkriu" me urimin simpatik dhe shumë emocional për ditëlindjes e vajzës

  • E.K /
  • 07 December 2022 - 12:59
Aurela Gaçe na

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe, ka sot festë në familjen e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Sot, vajza e vogël e këngëtares së njohur ka ditëlindjen.

E me këtë rast Aurela, i ka kushtuar një urim të veçant vajzës së saj.

Urimi i plotë i këngëtares:

6 vjeç sot, gëzimi dytë i familjes tonë.

Dashuria jonë Abi.

E zgjoj në mëngjes, hajde se do bëhemi gati për shkolle( parashkollor).

Mezi çohet. Kam kollë, mê dhëmb këmba etj.

Sot i them, do çohemi se ke ditelindjen, edhe do të të urojnë shoqet.

Poooo – tha- edhe u çua si shigjetë hahahaha. Sot nuk kishte asnje ankesê.

E pyeta, a ke qejf të të nxjerrë mami këtu tek ky ekrani në telefon ku të shohin njerezit?

Po- tha ( lagjia e di që ka qejf pak vëmëndje, tani e dini edhe ju)

(Kosova Sot Online)