Elvira Fjerza publikon këngën 'Natë e ditë lotoj prej mallit'

  • A.P /
  • 07 December 2022 - 21:05
Elvira Fjerza publikon këngën 'Natë e ditë lotoj prej mallit'

Këngëtarja e njohur Elvira Fjerza, ka publikuar këngën e saj më të re, të realizuar dhe me videoklip shkruan gazeta  "Kosova Sot Online".


"'Natë e ditë lotoj prej mallit", mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Elvira.

Në vijim premierë: "'Natë e ditë lotoj prej mallit" nga  Elvira Fjerza

Dëgjim të këndshëm...


(Kosova Sot Online)