Adelina Ismaili pozon përplot sensualitet

  • A.P /
  • 12 December 2022 - 21:46
Adelina Ismaili pozon përplot sensualitet

Diva Adelina Ismaili  së fundi është paraqitur tejet joshëse dhe me plot stil, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Adelina vazhdon të ecë me trendin e modës.

Ajo ka qenë dhe mbetet model i një femre të sukseshme.

Image

(Kosova Sot Online)