Luana shfaqet pa grim, e lodhur dhe me këmbë të enjtura: Punoni fort për të qenë të pavarur

  • E.K /
  • 30 December 2022 - 11:54
Luana shfaqet pa grim, e lodhur dhe me këmbë të enjtura: Punoni fort për të qenë të pavarur

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka pak kohë që është duke e udhëhequr emisionin e saj “Zemër Luana”, shkruan “Kosova Sot Online”.

Luana ka postuar një fotografi dhe video pa make up, ku është shfaqur me këmbë të enjtura dhe e lodhur, për shkak të xhirimeve intenzive të emisionit.

“Punoni fort për të qenë të pavarur, për ti realizuar ëndrrat tuaja, për të thënë: Ja dola sërish!”, është mesazhi i moderatores.

me këmbë të enjtura