Tayna me këtë veshje të “flaktë” do ju lë pa “gjumë”

  • E.K /
  • 07 January 2023 - 15:52
Tayna me këtë veshje të “flaktë” do ju lë pa “gjumë”

Reperja e njohur, Tayna, këto viteve të fundit mbetet një prej këngëtarëve më të preferuara të publikut shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Tayna është mjaft aktive në skënen muzikore.

Ajo është një prej artisteve që sjell mjaft shpesh këngë dhe klipe të reja.

Ajo ka publikuar një foto, me një fustan shumë sensual.

(Kosova Sot Online)