Kjo fotografi do t’ua “marr” zemrat, Ermali publikon fotografinë e tri gjeneratave të familjes së tij

  • E.K /
  • 09 January 2023 - 13:29
Kjo fotografi do t’ua “marr” zemrat, Ermali publikon fotografinë e tri gjeneratave të familjes së tij

Këngëtari, Ermal Fejzullahu, ka postuar një fotografi shumë të bukur, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ermali ka postuar një fotografi të tri gjeneratës të familljes Fejzullahu.

Në këtë fotografi shihet Sabri Fejzullahu, djali i tij Ermali dhe djalit i Ermalit, Arti.

Sabriu shihet duke mbajtur në duar fotografinë e Ermalit, ndërsa Ermali imazhin e djalit, Artin.

(Kosova Sot Online)