Adrola Dushi shfaqet super hot, “mbështjellet” vetëm me shall

  • E.K /
  • 13 January 2023 - 12:43
Adrola Dushi shfaqet super hot, “mbështjellet” vetëm me shall

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, vazhdon të mbetet ende një prej femrave më të bukura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adrola shquhet për natyralitetin e saj në pamje.

Ajo shumë shpesh shfaqet e thjeshtë, pa e tepruar pa grim.

E së fundmi, ajo ka pozuar me një kapele dimri dhe e mbështjellur me shall.

(Kosova Sot Online)