Gruaja e Shpat Kasapit tregon sa shumë e don vjehrrën: Nëna ime e dytë, mbështetja ime

  • E.K /
  • 21 January 2023 - 09:14
Gruaja e Shpat Kasapit tregon sa shumë e don vjehrrën: Nëna ime e dytë, mbështetja ime

Selvija është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Shpat Kasapit, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ata jane prindër të një djali.

Selvija ka postuar një fotografi me vjehrrën e saj, pra me nënën e Shpatit.

Ajo përmes kësaj fotografie ka treguar se ka dashuri dhe respekt ndaj vjehrrës së saj.

Ajo ka shkruar se për të ajo është nënë e dytë për të.

“Nëna ime e dytë, mbështetja ime”, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot Online)