Rita flet për fotografinë e shumë komentuar

  • A.P /
  • 24 January 2023 - 15:38
Rita flet për fotografinë e shumë komentuar

Aludohej se ylli i popit Rita Ora dhe partneri Taika Waititi ishin në një lidhje treshe me Tessa Thompson, por këngëtarja më në fund ka folur rreth kësaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Tani kanë kaluar pothuajse dy vjet nga kjo ngjarje.


“Unë thjesht zgjodha të mos e pranoj këtë sepse është qesharake. Mendoj se kur disa gjëra janë kaq absurde dhe është e vështirë të kuptosh ndonjë kuptim të saj, thjesht duhet ta injorosh. Është si të përpiqesh të shpjegosh diçka që nuk ka ndodhur. A keni qenë ndonjëherë në një situatë ku keni pirë shumë dhe të gjithë ju duken si miqtë tuaj të ngushtë? Ajo foto ishte vetëm një grup miqsh që po kalonin një kohë të mirë”, u shpreh Ora.

‘The Sun’ ka zbuluar se këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka grumbulluar rreth 13.6 milionë euro fitime gjatë vitit 2022. Artistja zotëron dy kompani, Ora Multi Services Ltd dhe Ora Live Ltd, të cilat mbulojnë muzikën, shfaqjet dhe punën e saj televizive.

Image

(Kosova Sot Online)