Më në fund Luizi merr në krah Kiarën

  • A.P /
  • 24 January 2023 - 17:07
Më në fund Luizi merr në krah Kiarën

Kjo e martë ishte për romancën Luizi&Kiara, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Luizi i dhuroi një puthje në faqe në kohën kur po flinte derisa Kiara u zgjua me humor’

 

Ajo dhe Luizi e nisën ditën me lojëra të shumta, duke vrapuar në shtëpi. 

Për një momnet Luizi e mori në krah Kiarën dhe më pas e shtriu në dhomën e gjumit.

Image

(Kosova Sot Online)