Fifi dhe Adisi shfaqen të dashuruar krahë njëri tjetrit

  • E.K /
  • 27 January 2023 - 11:19
Fifi dhe Adisi shfaqen të dashuruar krahë njëri tjetrit

Fifi, këngëtarja e njohur shumë shpejt pritet të sjellë në jetë fëmiun e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Fifi do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo është në një lidhje me Adis Patushin.

Fifi me Adisin janë fotografuar, ku ata të dy po duken mjaft të dashur dhe të lumtur krahë njëri tjetrit.

(Kosova Sot Online)