Kështu dukej Leonora Jakupi para shumë viteve

  • E.K /
  • 28 January 2023 - 13:58
Kështu dukej Leonora Jakupi para shumë viteve

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, cilësohet si një prej këngëtarëve më elegante në skenën muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Leonora në paraqitjet e saja shfaqet mjaft elegante.

Leonora ka arritur ta ruajë bukurinë dhe të qëndrojë si të ishte një vajzë e re.

(Kosova Sot Online)