Adriana Matoshi një nënë e përkushtuar, ja si e kalon kohën me fëmijët e saj

  • E.K /
  • 28 January 2023 - 16:18
Adriana Matoshi një nënë e përkushtuar, ja si e kalon kohën me fëmijët e saj

Deputetja e VV- së dhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi, është një prej personaliteteve më të dashura nga publiku shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adriana është mjaft aktive në jetën e saj profesionale.

E në këtë vikend, Adriana i ka kushtuar kohë familjes së saj.

Ajo ka postuar një fotografi me fëmijët e saj, e si duket kanë kaluar momente të bukura bashkë.

(Kosova Sot Online)