Portret i bukur familjar, Einxhel dhe Dj Dagz dalin në shëtitje me djalin e tyre

  • E.K /
  • 28 January 2023 - 17:02
Portret i bukur familjar, Einxhel dhe Dj Dagz dalin në shëtitje me djalin e tyre

Einxhel dhe Dagz ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ata janë bërë prindër të një djali të quajtur, Trev.

Këtë vikend, Einxhel dhe Dagz kanë dalur në shëtitje më djalin e tyre, ku të dy janë shfaqur të lumtur.

”Gjejeni pak kush ka qef te rri në krahët e mia?!”, ka shkruar Einxhel.

(Kosova Sot Online)