Mërgimtari bën tatuazh në gjoks portretin e Luizit

  • E.K /
  • 31 January 2023 - 11:36
Mërgimtari bën tatuazh në gjoks portretin e Luizit

Luiz Ejlli, është banori i “Big Brother VIP Albania 2” që po merr vëmëdjen e publikut me karakterin dhe humorin e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtari ka arritur të rrëmbejë zemrat e shumë shqiptarëve.

Një emigrant shqiptar që jeton në New York ka bërë tatu portretin e Luizit në gjoks.

(Kosova Sot Online)