Leonora Jakupi e zonja edhe në kuzhinë, gatuan pite

  • E.K /
  • 01 February 2023 - 12:55
Leonora Jakupi e zonja edhe në kuzhinë, gatuan pite

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, mbetet një prej artisteve më sharmante në muzikën shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Leonora vazhdon të mbetet ende e re dhe mjaft e freskët në pamjen e saj.

Leonora dje ka postuar një fotografi të pites.

Siç duket ajo e ka përgaditur këtë pite.

(Kosova Sot Online)