Ja si reagoi Rita Ora kësaj radhe

  • A.P /
  • 02 February 2023 - 16:55
Ja si reagoi Rita Ora kësaj radhe

Pasi më në fund konfirmoi martesën e saj me Taika Waititi ditë më parë, Rita Ora ka shijuar një natë të egër në klubin e natës në Londër “Heaven”, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

32-vjeçare u fotografua duke bërë shaka në prapaskenë me yllin e “Gogglebox”, Joe Baggs, i cili dukej se u ul në një gju dhe i propozoi asaj.


Rita, e cila u shtir si e tronditur nga ky gjest, duke shtrënguar duart në gjoks, përpara se të tregonte gishtin e unazës së martesës për të shpjeguar se ishte tashmë e “zënë”.

Image

(Kosova Sot Online)