Bebe zyrtarisht paralajmëron

  • A.P /
  • 02 February 2023 - 21:07
Bebe zyrtarisht paralajmëron

Bebe Rexha e ka gati këngën e re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 


 Pikërisht këto ditë ajo ia ka realizuar edhe videoklipin këngës më të re që pritet të lansohet.

"Paqe e dashuri dhe muzika e re se shpejti", ka shkruar ajo në rrjetin social në instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)


(Kosova Sot Online)