Ronela i ka dy fjalë për Luizin dhe Kiarën

  • A.P /
  • 02 February 2023 - 19:00
Ronela i ka dy fjalë për Luizin dhe Kiarën

"Dasma" e Luizit dhe Kiarës ishte ndër më të komentuarat ndonjëherë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Puthja e tyre është bërë virale dhe është ndër më të shpërndarat në rrjete sociale.

 


Këtë moment e ka komentuar edhe këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati.

“Edhe kur më ka puthur fiksimi i jetës, nuk jam gëzuar kaq shumë sa për Luizin dhe Kiarën”, ka shkruar ajo.

Image

(Kosova Sot Online)