Luizi tregon se sot ka ditëlindjen babai i tij i ndjerë: Sa kisha dhanë me e pi edhe një kafe me të

  • E.K /
  • 05 February 2023 - 14:47
Luizi tregon se sot ka ditëlindjen babai i tij i ndjerë: Sa kisha dhanë me e pi edhe një kafe me të

Një prej banorëve më të komentuar dhe më të pëlqyer nga audienca i “Big Brother Vip Albania”, është Luizi, shkruan “Kosova Sot Online”.

Luizi shquhet per humorin e tij që ai po bënë brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Ai ka treguar se sot ka ditëlindjen babai i tij i ndjerë.

Luizi ka thënë do të kishte pasur dëshirë të pinte një kafe me të, nëse babi i tij do të ishte gjallë.

“Sa të dalë prej këtu du me shku te vorret. Robi veç kur nuk i ka ja din vlerën, sa kisha dhanë me e pi edhe një kafe me të”, u shpreh Luizi.

(Kosova Sot Online)