Amos largohet nga Big Brother Albania VIP, Olta ia plas vajit

  • A.P /
  • 07 February 2023 - 23:42
Amos largohet nga Big Brother Albania VIP,  Olta ia plas vajit

Sonte nga shtëpia e Big Brother Albania VIP 2, është eliminuar Amos Zaharia, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ai ishte i padëshiruar për publikun.

Largimin e tij nuk e priti mirë Olta Gixhari, e cila ia plasi vajit.

 

Në këtë javë të gjithë ishin të nominuar me përjashtim të Kristit.

Të gjithë shpëtuan por në fund mbeti Diola dhe Amosi.

Publiku kështu vendosi që nga shtëpia të dal Amosi. 

Image

(Kosova Sot Online)