Klea Huta: Unë dhe jeta që më tërheq për poshtë, e lashë nuk kisha nerva

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 09:49
Klea Huta: Unë dhe jeta që më tërheq për poshtë, e lashë nuk kisha nerva

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Klea Huta është nënë e një djali, shkruan “Kosova Sot Online”

Klea ka publikuar një video duke ecur shkallëve lëvizëse.

Ajo sipër videos ka lënë edhe një mbishkrim.

“Unë dhe jeta që më tërheq për poshtë. E lashë nuk kisha nerva. Rrespekte .“, ka shkruan Klea.

(Kosova Sot Online)