Eleni Foureria bëhet nënë për herë të parë

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 11:05
Eleni Foureria bëhet nënë për herë të parë

Raportohet se këngëtarja e njohur, Eleni Foureira,  se ka sjellur dje në jetë fëmijën e saj të parë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Mediat greke raportojnë se këngëtarja dhe partneri i saj Alberto Botia, janë bërë prindër për herë të parë të një djali.

Akoma vetë këngëtarja nuk ka bërë të ditur asnjë informacion.

(Kosova Sot Online)