Shkenda Dubova shfaqet me fustan tejët tërheqës: Kërkoni magjinë në çdo moment!

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 11:51
Shkenda Dubova shfaqet me fustan tejët tërheqës: Kërkoni magjinë në çdo moment!

Këngëtarja dhe biznismenja e mjaft e sukseshme pa ka shumë sukses me biznesin e saj, në mbarë botën, përcjell “Kosova Sot Online”.

Shkenda me qendren e saj të dobësimit është bërë një prej fëmrave më të sukseshme shqiptare.

Shkenda ka postuar një fotografi, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

“Kërkoni magjinë në çdo moment!”, ka shkruar Shkenda.

(Kosova Sot Online)