Kështu kaq elegante nuk e keni parë Bora Zemanin, “ Na kapi nostalgjia sot”

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 13:25
Kështu kaq elegante nuk e keni parë Bora Zemanin, “ Na kapi nostalgjia sot”

Moderatorja e njohur, Bora Zemani viteve të fundit ka qenë emri më i përfolur në shoëzbin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Bora është nënë e një djali.

Edhe pse është nënë, ajo akoma ruan forma të mira trupore.

Bora në instagramin e saj ka postuar disa fotografi, ku është shfaqur mjaft elegante dhe me sharm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

(Kosova Sot Online)