Ky ishte reagimi i Luizit pasi Kiara mori vendimin

  • A.P /
  • 08 February 2023 - 17:02
Ky ishte reagimi i Luizit pasi Kiara mori vendimin

Kiara pasi hapi  “Kutinë e Pandorës”, në Big Brother Albania Vip,  vendosi që të dërgonte në nominim Oltën, Dea Michel dhe Tean, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 


E pyetur pse kjo zgjedhje e saj, Kiara është përgjigjur, “Te shohim se si është te ndjehesh njësoj siç është ndjere Luizi”.

Derisa, Luizi ne ato momente i është drejtuar ” unë ty të adhuroj, unë ty të adhuroj kaq”.

@best0ney3t kan per ti shkatrru🤣 #luizejlli #albania #bbv #bigbrothervipalbania #kiaratito #efidhedhes ♬ original sound - chill zemer

(Kosova Sot Online)