Lori me këtë fustanin glamuroz do ju “lë” pa fjalë

  • E.K /
  • 09 February 2023 - 09:26
Lori me këtë fustanin glamuroz do ju “lë” pa fjalë

Këngëtarja e njohur, Lori, mbetet akoma shumë e pëlqyer, shkruan “Kosova Sot Online”.

Lori ka vite që është prezante në skenën muzikore dhe vazhdon të jetë e bukur dhe mjaft fresh.

Lori ka publikuar një fotografi me një fustan të gjatë.

Ajo që bien ë sy, është fustani që ajo ka veshur, e që po duket mjaft elegante.

(Kosova Sot Online)