Jonida Maliqi shfaqet me stil interesant rrugëve të Tiranës

  • E.K /
  • 11 February 2023 - 17:08
Jonida Maliqi shfaqet me stil interesant rrugëve të Tiranës

Këngëtarja, Jonida Maliqi, njihet për stilin unik të saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Jonida i kushton mjaft rëndësi veshjes së saj.

Ajo në secilen paraqitje shfaqet me stil më ndryshe, interesant dhe të bukur.

Në këtë foto të postuar, ajo ka dalur rrugëve të Tiranës me një veshje dimërore.

Ajo ka veshur një jakne mjaft intersante dhe me take.

(Kosova Sot Online)