Miriami përqafon Albanin, shfaqen të lumtur nga New York

  • E.K /
  • 18 February 2023 - 11:00
Miriami përqafon Albanin, shfaqen të lumtur nga New York

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, kanë shkuar në New York, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ata janë shfaqur të lumtur pranë njëri tjetrit.

Miriami ka postuar një fotografi duke përqafuar Albanin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

(Kosova Sot Online)