Loredana nuk njihet me këtë pamje

  • E.K /
  • 24 February 2023 - 10:24
Loredana nuk njihet me këtë pamje

Reperja e njohur, Loredana, vazhdon të jetë në qendër të vëmëndjes, shkruan “Kosova Sot Online”.

Loredana përflitet mjaft për jetën dhe veshjet e saja luksoze.

Ajo është edhe nënë, por që e mban vetën në top formë.

(Kosova Sot Online)