Këto janë emocionet e Gilit dhe Ilirit pasi takojnë nipin për herë të parë

  • A.P /
  • 10 March 2023 - 14:15
Këto janë emocionet e Gilit dhe Ilirit pasi takojnë nipin për herë të parë

Çifti i njohur i estradës Gili dhe Ilir Berani janë bërë gjyshër për herë të parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa dje lajmin e mirë e kumtoj vetë Gili duke shkruar: “Mirë se erdhe ne familjen tonë nipi im i parë Aleks Berani".

 

Sot Gili së bashku me Ilirin e kanë vizituar nipin e tyre të dashur në manternitet duke e uruar nipin e tyre me fjalët më të ëmbla.

Se sa të emocionuar janë, flet fotografia vetë.

Image

(Kosova Sot Online)