Afërdita e uron djalin për ditëlindje: Do festoj gjithë jetën time që ta kam ty dhe do te rri mbrapa sa të marr frymë

  • E.K /
  • 16 March 2023 - 10:57
Afërdita e uron djalin për ditëlindje: Do festoj gjithë jetën time që ta kam ty dhe do te rri mbrapa sa të marr frymë

Sot ka ditëlindjen djali i modeles së njohur, Afërdita Dreshaj, shkruan “Kosova Sot Online’.

Sky Blue sot feston ditëlidjen e tij.

Nëna e saj, Afërdita e ka uruar djalin e saj me fjalët më të ëmbla dhe emocionuese.

(Kosova Sot Online)