A i shkeli edhe Olta rregullat në Big Brother Albania VIP?

  • A.P /
  • 16 March 2023 - 15:04
A i shkeli edhe Olta rregullat në Big Brother Albania VIP?

Jo vetëm Armaldo dhe Kristi por edhe Olta duket se është futur gjithashtu në tualet me Luizin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Prandaj me arsye ndjekësit kanë nisur të kërkojnë dënimin e aktores njëjtë siç u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro.

Në faqen zyrtare të Kristit në Instagram është ripostuar videoja në fjalë me mbishkrimin: Edhe kur hyri Kristi ishte dera e hapur?

“Po Olta pse nuk dënohet?”, ka shtuar personi që i menaxhon Instagramin Kristit. 

Image

(Kosova Sot Online)