Olta - Armaldos: Me këto debate je automatikisht jashtë shtëpie

  • A.P /
  • 16 March 2023 - 19:05
Olta - Armaldos: Me këto debate je automatikisht jashtë shtëpie

Olta e ka sygjeruar Armaldon se me këto debate që ai po bën, automatikisht është jashtë shtëpie, pasi po tregon një sjellje shumë të shëmtuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ajo i tha Maestros se ai duhet të rri i qetë si “Pasha” sepse ka punuar për këtë ditë, ndërsa shtoi se nuk ka pse merret as me Luizin dhe as me Kristin, pasi në këtë mënyrë, po dëmton lojën e vet.

Olta tha se duhet të debatojë Kristi, sepse ai nuk ka nxjerrë asnjë fjalë nga goja dhe jo ai, sepse është lojtar i fortë.


(Kosova Sot Online)