Mozzik bëhet me yll në Hollivud?, “Puna e palodhur do ju sjell gjithmonë sukses”

  • E.K /
  • 17 March 2023 - 09:27
Mozzik bëhet me yll në Hollivud?, “Puna e palodhur do ju sjell gjithmonë sukses”

Reperi i njohur, Mozzik, ka shkuar në Kaliforni, shkruan “Kosova Sot Online”.

Nga ky vend këngëtari ka postuar disa fotografi.

Ajo që bien në sy është një fotografi unike.

Mozzik ka pozuar pranë një ylli në “Walk of Fame” në Hollivud, ku në të është pikërisht emri i tij.

Ai po ashtu mban në dorë çmimin Oscar.

“Besimi në vetvete dhe puna e palodhur do t’ju sjellin gjithmonë sukses”, ka shkruar Mozzik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

(Kosova Sot Online)