Fansja i shkruan Luizit, “Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida, ti je dashuri dhe shpirt i bardhë”

  • E.K /
  • 17 March 2023 - 12:19
Fansja i shkruan Luizit, “Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida, ti je dashuri dhe shpirt i bardhë”

Banorët e shtëpisë së famshme, “Big Brother Vip Albania,” kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një vajzë i ka shkruar Luizit se nëse ndërron mendje Kiara, ajo e pret në Florida.

Tutje, fansja i ka shkruar Luizit se ai është një njeri me shpirt të bardhë.

“Ti je dashuri, inteligjencë, talent, humor, durim e shpirt i bardhë. Po ndërroi mendje Kiara, të pres në Florida se dihet që Korça me Shkodren kanë shkuar gjithmonë. Vishu si të duash”, shkruan korçarja nga Florida.

Ndërkohë Luizi i përgjigjet: “Ti qenke zemër, je flori. A ndërroj mendje? Mendje nuk ndërroj por në Florida vij bashkë me Kiarën, na prit.”

(Kosova Sot Online)