Kështu të veshur nuk e keni parë Adrolën asnjëherë

  • E.K /
  • 17 March 2023 - 13:29
Kështu të veshur nuk e keni parë Adrolën asnjëherë

Modelja, Adrola Dushi, ka shkuar në Londër, shkruan “Kosova Sot Online”.

Bukuroshja shqiptare ka postuar një fotografi me një veshje të thjeshtë.

Adrola më këtë veshje po duket bukur dhe e thjeshtë me këtë stil sportive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

(Kosova Sot Online)