Kristi pas 80 ditëve pushim në 'Big Brother Albania VIP' zgjohet nga 'gjumi'

  • A.P /
  • 17 March 2023 - 19:12
Kristi pas 80 ditëve pushim në  'Big Brother Albania VIP' zgjohet nga 'gjumi'

Krist Aliaj pas 80 ditëve pushim u zgjua nga gjumi dhe ka deklaruar se "Nëse e fiton Luizi Big Brother Albania VIP është në dështim Shqipëria. Ai nuk është shembulli që duhet të shpallet fitues”, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Populli shqiptar është injorant", tha ai.

Kjo deklaratë e Kristit, nuk iu drejtua vetëm Luizit, por të gjithë popullit shqiptar që ndjek ose jo “BBV.”

Kujtojmë se Kristi është në nominim këtë javë, së bashku me Luizin dhe Armaldon dhe ka premisa për tu larguar.


(Kosova Sot Online)