Kiara ka një surprizë për Luizin: Do të kënaqesh nga një gjë e bukur

  • E.K /
  • 18 March 2023 - 13:21
Kiara ka një surprizë për Luizin: Do të kënaqesh nga një gjë e bukur

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti i mjaft dashur dhe mjaft i përfolur i ‘Big Brother VIP Albania’, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një surprizë nga Kiara pritet në ditët në vazhdim pasi këtë ajo ia ka premtuar Luizit mbrëmë.

Kiara tha se diçka shumë e bukur po e pret atë, por nuk ka treguar më shumë detaje.

“Do të kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kaq të them nuk të them më shumë, do të ndodhë këtu, është një gjë e bukur por nuk e them dot, nuk flas më e kam bërë unë për ty nëse do e kalosh nominimin”, u shpreh Kiara.

(Kosova Sot Online)