Armaldo largohet nga Big Brother Albania VIP

  • A.P /
  • 19 March 2023 - 09:42
Armaldo largohet nga Big Brother Albania VIP

Mes Luizit, Kristit, dhe Armaldos, publiku vendosi që Armaldo Kllogjeri të  largohet nga Big Brother Albania VIP, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Kujtojmë edhe arsyen pse Luizi, Armaldo dhe Kristi ishin në nominim këtë javë.

Ata u dënuan nga Vëllai i Madh pasi thyen një nga rregullat kryesore të programit, u futën njëkohësisht në tualet, gjë që ky format e ndalon në mënyrë kategorike.

Image

(Kosova Sot Online)